Komu akcje FŁT ?

Dzisiaj pojawiła się lista osób uprawnionych do nieodpłatnego udostępniania akcji FŁT-Kraśnik S.A. Lista jest na stronie internetowej zakładu, jak i przy głównej bramie. Szkoda ze wiele osób nie wie, kto jest uprawnionym pracownikiem.
1) Akcje nieodpłatnie mogą nabyć (uprawnionymi pracownikami są):
osoby będące pracownikami komercjalizowanego przedsiębiorstwa państwowego (FŁT-Kraśnik S.A.) w dniu 2 stycznia 1995r.;
2 ) osoby, które przepracowały co najmniej dziesięć lat w komercjalizowanym przedsiębiorstwie państwowym (FŁT-Kraśnik S.A.), a rozwiązanie stosunku pracy nastąpiło wskutek przejścia na emeryturę lub rentę albo z przyczyn niedotyczących pracowników;
3 ) Uprawnionym pracownikiem do nieodpłatnego nabycia akcji FŁT-Kraśnik S.A. jest osoba, która w terminie do 19 listopada 1997 roku złożyła w Dziale Kadr, Płac i Szkolenia Zawodowego oświadczenie woli o zamiarze nieodpłatnego nabycia akcji.

Lista osób uprawnionych do nabycia akcji została sporządzona dnia 28 listopada 1997 roku.

Jak informowałem wcześniej jeżeli ktoś nie spełnia tych kryteriów to nie dostanie akcji zakładu. Na pewno wielu jest rozczarowanych ale takie są przepisy. Być może więcej informacji powinno być na wydziałach, choć jeżeli ktoś ma internet to na stronie FŁT są te informacje. Uprawnieni pracownicy, wymienieni na wywieszonej liście, którym wadliwie określono ich okres zatrudnienia, w terminie do dnia 17 kwietnia 2012 roku mogą złożyć pisemną reklamację co do okresu zatrudnienia. Reklamacje składa się w Biurze Udostępniania Akcji znajdującym się w budynku koło Głównej bramy FŁT-Kraśnik S.A. Do dnia 22 maja 2012 roku zarząd spółki zatwierdzi sporządzoną ostateczną listę uprawnionych pracowników uzupełnioną o dane dotyczące liczby akcji przysługujących uprawnionym pracownikom.
Lista zostanie wywieszona na tablicach ogłoszeń przed siedzibą FŁT-Kraśnik S.A. oraz na stronie internetowej
Znowu nie udało się sprzedać ośrodków wczasowych, jednocześnie próbuje się pozyskać firmy zakresu usług, czyli ten outsourcing. Sytuacja w FŁT może się dynamicznie zmieniać, bo będzie presja na usługi firm zewnętrznych nie tylko na sprzątanie czy ochronę.

Źródło; strona internetowa FŁT

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s