Paradoks czy dziwna tolerancja. Polska dla Polaków,to hasło jednoznaczne, lecz nie postępowe dla nowoczesnych elit.

Prokuratura Rejonowa Białystok-Południe rozpoczęła w środę postępowanie sprawdzające zanim podejmie decyzję, czy wszczęte będzie śledztwo w sprawie sobotnich obchodów zorganizowanych w mieście przez ONR. Na decyzję ma miesiąc. Jak powiedziała PAP zastępca szefa tej prokuratury Anna Giedrys, potrzebny jest czas na zapoznanie się z materiałami zgromadzonymi przez policję, m.in. nagraniami filmowymi z marszu ONR. „Na podstawie takiego bezpośredniego materiału prokurator chce podjąć decyzję o tym, czy tam można mówić o znamionach przestępstw, czy też nie” – dodała. Chodzi o to, czy doszło do propagowanie faszyzmu lub znieważenia na tle narodowościowym czy wyznaniowym.
Źródło; Stefczyk.info

Obóz Narodowo-Radykalny świętował tegoroczną, 82. rocznicę swojego utworzenia w Białymstoku. Setki działaczy, wraz z zagranicznymi delegacjami, uczestniczyło w bogatych i podniosłych uroczystościach zwieńczonych Mszą Świętą w białostockiej katedrze i przemarszem ulicami miasta. Trzeba się tylko z tego cieszyć, gdyż są kultywowane narodowe postawy, gdzie patriotyzm jest w centrum uwagi. Tegoroczna rocznica wywołała burzę medialną wśród lewactwa zmasowaną nagonką usłużnych mediów III RP. Dlaczego nie pozwala się na kulturalną krytykę Islamu przez czy żydów, a jednocześnie wulgarne epitety na temat wiary chrześcijańskiej są akceptowane? Obrażanie żydów to antysemityzm. A katolików? Wolność słowa. To tak wygląda europejska karta praw człowieka. Czas by parlament Polski składał się z narodowości polskiej, jak i władze wszystkich szczebli. Czy w Izraelu może ktoś sprawować funkcję w jakichkolwiek władzach innej narodowości niż Żyd. Jednocześnie skąd występuje niechęć do Żydów na całym świecie a nie tylko w Polsce. Wypada jednak zadać pytanie: Czy w historii, szczególnie Polski, nie istnieją powody do takiej niechęci, zwłaszcza po II wojnie światowej ? Kto zna historię wie iż nie raz Żydzi działali na szkodę Polski i Polaków. Nie tylko za tzw. „komuny” ale i grubo wcześniej. Oczywiście byli i porządni Żydzi, którzy raczej się nie ukrywali po innymi nazwiskami, jak obecnie.
A może prokurator rejonowy w Warszawie przyjrzał by się hasłom tej zapowiadanej manifestacji która ma być 7 maja w stolicy. Tej w południe ulicami miasta pod nazwą Parada Schumana oraz tą organizowaną przez KOD, ile tam będzie haseł i mowy nienawiści i obrażania katolików. Nie wolno Polakom zabierać prawa o mówieniu o żydach czy islamie. Czas zmienić tą retorykę. Nie można być obojętnym na farmazony prezydent Warszawy, jako by w Polsce szerzył się antysemityzm , bo we Wrocławiu spalono kukłę Żyda. Pani Gronkiewicz – Waltz jednak nie miała wyrzutów sumienia gdy przejęła kamienicę po żydach. Spadkobiercą zmarłego w 1999 roku Romana Kępskiego jest m.in. Andrzej Waltz, mąż urzędującej prezydent Warszawy. Ostatecznie, w wyniku rażących błędów i zaniedbań urzędniczych, przejął on, wraz z rodziną, kamienicę 9 lutego 2007 roku, za kadencji prezydenckiej żony. Kamienica stoi w bardzo atrakcyjnym punkcie miasta, w centrum, między ulicą Koszykową a placem Politechniki. Rynkowe ceny mieszkań w tej okolicy wynoszą dziś około 15 tys. zł za 1 m2. Łączny dochód Hanny Gronkiewicz-Waltz w roku 2015 wyniósł 300 937 zł 77 gr. W przeliczeniu na miesiąc daje to kwotę ponad 25 tys. zł. Jest więc czego bronić i opowiadać o zagrożeniach ze strony PiS.
Ciekaw jestem, czy ta dzisiejsza „tłamszona” opozycja zauważyła, że mimo panującego „pisowskiego krwawego reżimu” maszeruje i manifestuje sobie spokojnie i nikt jej nie pałuje, nie karze grzywnami, nie zamyka na długie miesiące w aresztach . Dla tych co mają słabą pamięć, tak działo się jeszcze do 2014 roku, zmieniło się po wygranych wyborach prezydenckich A. Dudy w 2015 roku. Więc, o co oni tak demonstrują, czy nie o koryta i przywileje dla unijnego lewactwa

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s