Dlaczego PO boi się suwerenności Polski !

Można zapytać, czy dla ,, targowiczan” istotne były losy Polski i Polaków, czy tylko własne interesy i władza ? Po co zapraszali do swojej ojczyzny carycę z wojskiem, chyba nie na defiladę ? Jeśli spojrzymy szerzej na Polską historię, to oprócz ludzi którzy walczyli o jej suwerenność zawsze znajdowali się sprzedawczyki. Dzisiejszy czas to pokazuje jak na dłoni. Gdy rząd próbuje odbudować suwerenność narodową, od razu to nie podoba się opozycji wspieranej przez lewactwo unijne. Powiedzmy jasno i otwarcie bez wazeliny. że PO wchodziło w pośladki unijnym instytucjom czy państwom, nie troszcząc się o interes narodowy. Gdy zmienił się rząd i zaczął się dopominać o polskie sprawy, nagle dla elit zachodniej Europy stał się niewygodny. Wielokrotnie o tym pisałem jak złe dla kraju były czasy gdzie rządzili liberałowie czy lewacy. Grabież Polski przez ostatnie 25 lat była totalna przy wsparciu mediów. Udział banków zagranicznych wśród 10 największych banków: Francja 5%, Niemcy 8%, Wlk. Brytania 15%, Polska… 60%. Rynek prasy w Polsce także opanowany jest w 80 % przez wydawnictwa Niemieckie. Polska stała się krajem kolonialnym w każdej dziedzinie życia gospodarczego i to na własne życzenie, gdyż wyraźnie widać, że kapitał ma swoich mocodawców i z tego tytułu prowadzi swoje gry.

Dzisiejszy spór w sejmie i to co powiedziała Pani premier, powinno dać do myślenia tym wszystkim którzy głosowali na opozycję. Kim są i czyje interesy reprezentują. ,, Czas wreszcie położyć karty na stół i pokazać o co w tym wszystkim chodzi. 25 października 2015 r. Polacy w wolnych, demokratycznych wyborach dokonali wyboru. Ten wybór oznaczał zmiany rządu, ale też polityki i filozofii podejścia do spraw Polski, podejścia do tego, co jest ważne dla polskich obywateli. Zmienił się rząd. Obywatele dokonali zmiany. Odrzucili politykę zachowawczą, poddańczą, opartą na tolerowaniu układów, korupcji, na tolerowaniu i przyzwalaniu na to, by określone grupy przywilejów zachowały te przywileje. (…) Polacy wybrali inną drogę – tę, którą wskazało Prawo i Sprawiedliwość. Drogę godnego życia w suwerennej Polsce. Nie możecie się z tym pogodzić. Od początku wymyśliliście, że będziecie robić wszystko, żeby te suwerenne i demokratyczne wybory Polaków podważyć. I używacie do tego Trybunału Konstytucyjnego. „. — mówiła premier. Źródło; wPolityce.pl

Dziś premier Beata Szydło miała emocjonalne i pryncypialne wystąpienie, być może po prostu przyszedł czas, żeby nazywać sprawy po imieniu, skończyć wreszcie z udawaniem, że po drugiej stronie jest partner polityczny, zatroskany jednak w jakiś sposób o przyszłość Polski. Nic z tych rzeczy. Obóz antypaństwowy ujawnił się w całej swojej okazałości. Zresztą audyt pokazał mechanizmy rządzenia PO –PSL. Bilionowy dług publiczny, mercedes dla szefa spółki skarbu państwa, czy pięciometrowa lista firm poszkodowanych przy budowie autostrad i dróg ekspresowych – taki obraz po rządach PO i PSL. Ujawniony audyt 8-lecia rządów koalicji PO-PSL pokazał nam gigantyczną skalę marnotrawstwa i patologii jakie trawiły nasz kraj. Teraz nie powinno nas już dziwić, że sympatycy poprzedniej ekipy chcieli żeby znów „było tak, jak było”, aby bezkarnie można było „kręcić lody” i inne wałki. Dostaliśmy też odpowiedź dlaczego wycie z powodu utraty władzy było do tej pory aż tak przeraźliwe. Dokonany przez ministrów gabinetu PiS audyt rządów PO-PSL można oceniać pod kątem gospodarczym, prawnym, ustrojowym, a czasem niemal kryminalnym. I tak w przeważającej mierze się dzieje. W zgiełku komentarzy nie wolno jednak lekceważyć również kontekstu moralnego, bo wcale nie jest tak, że polityka z założenia musi być brudna. Niestety poprzednia władza jest tak zadumana w sobie, ze arogancja czy pycha były powszechne co świadczy o ich pogardzie względem społeczeństwa.

Wyraźnie widać, że ich nie interesuje rozwiązywanie spraw polskich, tylko chcą zdyskredytować Polski rząd w oczach opinii światowej. A to jest na rękę lawactwu unijnemu, któremu Polska chrześcijańska i suwerenna jest solą w oku. Dlatego próbują narzucić nam jakieś tam ultimatum, które należy wrzucić do kosza. Jeśli w Polsce jest problem, to nie z demokracją, lecz z opozycją wrogo nastwioną do narodu. Francja pogrąża się w coraz większym kryzysie. Zamieszki i chaos ogarnęły niemal cały kraj. W tłumieniu antyrządowych protestów rannych zostało już ponad 350 funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Jakby tego było mało nadal trwa tam wprowadzony w listopadzie stan wyjątkowy. Tymczasem UE, jakby nigdy nic, ciągle nawija o „zagrożeniu demokracji” nad Wisłą. Tym razem eurokraci wymyślili, aby postawić Polsce. Tak się rozdrapywało Polskę za czasów PO-PSL

To sztuczne nakręcanie ludzi przez układ III RP i popierane przez Michnika i jego gazetę, pokazuje kto rządził Polską i dlaczego nie dokonano lustracji i dekomunizacji. W istocie Polska nie była suwerenna i to widać obecnie bardzo dobitnie. Marsz KOD-u w „obronie demokracji” pokazuje iż rzeczywistą ich intencją jest odsunięcie Rządu B Szydło, gdyż tracą różne pożywki które mieli jak to wynika z audytu. W marszu oprócz wynajętych do takich spędów ludzi na czele pochodu szła plejada polityków, których partie przez ostatnie 25 lat rządziły Polską. Ramię w ramię mogliśmy widzieć polityków Platformy, Nowoczesnej, PSL-u, SLD czy Twojego Ruchu. Imponujący był wynik frekwencyjny uczestników marszu według organizatorów, który kompletnie nie pokrywał się z faktami, co świadczy o manipulowaniu opinią publiczną. Salon postsowiecki nie może przeżyć wygranej PiS w ostatnich wyborach jak i lewactwo europejskie. A spór ten rozgrzewa do czerwoności pewne imperium medialne z ul. Czerskiej. Aby zachęcić ludzi do boju, publicyści establishmentu oraz politycy opozycji parlamentarnej dniem i nocą sączą jad w umysły widzów programów informacyjnych. A motywem przewodnim jest obrona demokracji oraz konstytucji.

Za symboliczny akt założycielski systemu III RP można uznać moment, kiedy Adam Michnik wraz z trzema „słusznymi” historykami, w początku 1990 roku, przez swojego kolegę, szefa MSW, Krzysztofa Kozłowskiego wpuszczony został do archiwum SB. Buszowali tam dwa i pół miesiąca. Kiedy zrobił się szum, ich obecność, jako „zespołu naukowego”, uprawomocniona została przez ministra edukacji, Henryka Samsonowicza. Owocem prac „zespołu” była dwustronicowa notatka o potrzebie przekwalifikowania czegoś. Mowa tu o działaniu,, Komisji ds. zbiorów archiwalnych” składających się z Andrzeja Ajnenklela, Jerzego Holzera, Adama Michnika i Bogusława Krolla. Obecnie nie można ustalić z jakimi dokumentami członkowie w/w komisji mieli do czynienia. Jednak nie ulega wątpliwości, że te nazwiska nie są z pochodzenia narodowości Polskiej i co tam robili, jakich szukali teczek ? Idźmy dalej, kto zakładał Platformę Obywatelską.

Platforma Obywatelska została założona w 2001 roku, początkowo jako ruch obywatelski, przez trzech polityków: Donalda Tuska, Andrzeja Olechowskiego i Macieja Płażyńskiego. Ta trójka została nazwana przez media „trzema tenorami”. Tymczasem generał Gromosław Czempiński, były funkcjonariusz I Departamentu (wywiad zagraniczny) Służby Bezpieczeństwa PRL, ujawnił w ogólnopolskim programie Polsat-news (2010), że był jednym z „ojców założycieli” Platformy. W rozmowie z Niezależną. pl Czempiński potwierdził, że był tą osobą, która dała początek partii. Jak stwierdził, PO powstała dzięki jego rozmowom z politykami i długim przekonywaniu ich, że teraz jest czas i miejsce na powstanie partii.

Andrzej Olechowski „Tener” i „Must ( mikrofilm – J-7588, 81-06-25). – szef MSZ w rządzie Waldemara Pawlaka. W Latach 80. był pracownikiem Banku Światowego. W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych jako tajny współpracowniku komunistycznego wywiadu miał on współpracować z komunistycznym wywiadem. Jak ujawnił historyk Sławomir Cenckiewicz, Olechowski był kontaktem operacyjnym funkcjonariusza komunistycznej bezpieki Gromosława Czempińskiego, późniejszego szefa UOP. Źródło; niezalezna.pl

Tusk Donald Tusk podejrzany o współpracę ze STASI i SB agent o pseudonimie „Oscar” Czy to prawda panie były Premierze? Nazwisko jakie pada w sprawie wspólnego agenta NRD-owskiej STASI i PRL-owskiej SB, to nazwisko premiera Donalda Tuska. Choć nikt nie jest w stanie przedstawić dowodów na piśmie, to jednak informację tę potwierdza każdy były funkcjonariusz zarówno STASI jak i SB poproszony o komentarz. Cała sprawa ma związek z ukazaniem się w Niemczech książki Ralfa Georga Reutha i Günthera Lachmanna „Pierwsze życie Angeli M.” poświęconej działalności w NRD obecnej kanclerz Angeli Merkel. Źródło; fronda.pl

Późnym wieczorem 4 czerwca 1992 r. od władzy odsunięty został rząd Jana Olszewskiego. Te wydarzenia nie bez powodu przeszły do historii pod nazwą „nocnej zmiany”. Bezpośrednią przyczyną upadku rządu Jana Olszewskiego było ujawnienie listy Antoniego Macierewicza – wykazu osób zajmujących wysokie stanowiska, figurujących w archiwach służb specjalnych PRL jako tajni współpracownicy. Niemniej, przyczyna upadku rządu było narażenie się rozmaitym grupom interesów. – Kwestie biznesowe i prywatyzacyjne to było to, co konsolidowało przeciwników. W tej haniebnej ,,targowicy” brał udział Donald Tusk.

Nic nie bierze się tak z przypadku na Polskiej scenie politycznej. Platforma reprezentuje ten nurt który chronił układ okrągłego oraz zabezpieczał interesy nie Polskich obywateli tylko różne korporacje i oligarchów. A Prawo i Sprawiedliwość mówi i działa w kierunku niepodległości i suwerenności kraju i chce przekształceń ustrojowych które zabezpieczą Polskę przed unijnym prawodawstwem które jest pod dyktando Niemiec oraz lewactwa unijnego. I będę powtarzał jak mandrę, że obecny spór dotyczy nie demokracji czy TK, lecz jaka będzie Polska, czy suwerenna, czy jak chce opozycja poddańcza. Polak patriota nigdy nie zagłosuje na partie opozycji, gdyż działania opozycji są antypolskie i antykatolickie.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s