Rada i Zarząd powiatu kraśnickiego podziękowali radnemu E. Pelakowi

Rada Powiatu jak i zarząd w wyjątkowy sposób podziękowali Eugeniuszowi Pelakowi byłemu już radnemu, za jego prawie 18 lat pracy w samorządzie. Obecnie Kol. Pelak został wicekuratorem oświaty w Lublinie. Podziękowano w imieniu radnych składali przewodniczący rady powiatu i starosta kraśnicki. Podkreślono jego zaangażowanie w ustawiczny rozwój powiatu oraz wszelkie poczynione trudy i działania wykonywane na rzecz całej wspólnoty Powiatu Kraśnickiego. Wręczono byłemu radnemu pamiątkowy albumu o Roztoczu Lubelskim z podpisami całej rady. W imieniu Klub PiS miałem zaszczyt złożyć podziękowania.
Kolego, Eugeniuszu !
Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o twoim awansie. Cieszymy się, że po tylu latach Twojej pracy w szkole, to poświęcenie i ten trud zostały docenione. Mamy nadzieję, że nowe stanowisko umożliwi Ci pokazanie całego wachlarza Twoich umiejętności. Jednocześnie chcemy Ci podziękować za te prawie cztery i pół kadencji w radzie powiatu, gdzie dałeś się poznać jako dobry i sprawny samorządowiec. Zawsze kierowałeś się racjonalnym podejściem do sprawy, które miało służyć rozwojowi i promocji powiatu jak i dobru wspólnemu jego mieszkańców. Twój spokój i rozwaga, a przede wszystkim wzorowanie się na nauce Kościoła Katolickiego w życiu osobistym, są jakże ważną Twoją cechą w budowaniu relacji międzyludzkich, jak i w podejściu do tego co robisz w życiu. Polska potrzebuje ludzi sumienia, ludzi którzy chcą połączyć tradycję i wiarę z rozwojem człowieka i dobrem Polski.

Kolego Eugeniuszu !

Rozwijaj się i wykorzystuj wszystkie możliwości, które masz przed sobą, działaj zgodnie ze swoim sumieniem. Wierzę mocno, że przy każdej nadarzającej się okazji będziesz nas odwiedzał, że nie zapomnisz, skąd pochodzisz, gdzie mieszkasz i kim jest. Jeszcze raz gratulację w imieniu kolegów jak i swoim.
Szczęść Ci Boże w nowej pracy i niech Maryja ma Cię w opiece.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s