Absurdalna histeria polskiej opozycji.

Nie ma najmniejszego sensu słuchać tego, co mówią Schetyna, Petru, Kijewski czy ich guru Wałęsa, ponieważ te ich brednie godzą w Polskę i Polaków oraz jasno pokazują jakie reprezentują interesy biznesowe i polityczne. Ale przynajmniej wiemy dzisiaj kim są ich twarze, jeśli chodzi o ich relacje z Polską. Otóż, ich relacje z Polską są o wiele bardziej napięte, niż samej Polski z Komisją Europejską czy Niemcami. Nie wiedzieć czemu, Platforma i Nowoczesna postanowiły z Polską walczyć, zbroić się przeciwko niej z poparciem takich indywiduów jak Guy Verhofstadt czy Martin Schulz. To nie Zachód wypowiedział nam wojnę medialną czy polityczną, bo to Polska targowica dalej nie może przeżyć oderwania od koryta i przywilejów. Mocno się tylko zawiedli na Prawu i Sprawiedliwości, gdyż nie spodziewali się tylu ich sukcesów gospodarczych czy społecznych, ponieważ to ugrupowanie polityczne wypełnia zobowiązania wyborcze, dla dobra Polski i Polaków. I to jest ta frustracja, że Polska pod rządami prawicy może działać w interesie Polski idąc z podniesioną głową do przodu. Wojnę Polsce i Polakom, wypowiedzieli Schetyna, Petru, KOD i inne stwory polityczne i medialne. Wypowiedzieli wojnę także tym naiwnym Polakom, którzy sądzą, że obalenie rządów prawicy i powrót do berlińskiego koryta przyniesie nam niepojęte wręcz korzyści, czyli jeszcze więcej papu dla pokornych i już sytych, i tyranie od świtu do nocy dla przeciętnych Polaków.

Mimo skomlenia tzw. opozycji i latania z donosami i paszkwilami na Polski rząd po całym świecie, zaczął się szczyt NATO w Warszawie. Nie warto się zastanawiać nad stanem samopoczucia konfidentów „europejskich” w dniu dzisiejszym. Wielokrotnie wskazywano na przesłanki dowodzące, że istnieje zjawisko PIS-obłędu. To co opozycja wyczyniała w Sejmie w następstwie platformerskiego wniosku w kwestii ministra Macierewicza, pozwala sądzić, że obłęd to określenie zbyt delikatne. Wydaje mi się, że układ okrągłego stołu i ,,nocnej zmiany” wpadł w taka furię gdzie stracił poczucie przyzwoitości w swoim zachowaniu. Człowiek w furii, plecie niestworzone rzeczy jak i zachowuje się czasami bardzo nienormalnie, to widać po opozycji parlamentarnej jak i KOD. A wydawało by się, że to ludzie mądrzy, jak to człowiek może się mylić, gdyż zamiast rozumu przemawia zawziętość i zawiść czasem w parze z opętaniem.

Dla Polskiej opozycji najważniejsze jest mieszanie Polskiemu społeczeństwu w głowach, tak by zdyskredytować dokonania rządu B Szydło oraz prezydenta A Dudę. Dobra zmiana w działaniach gospodarczych i prospołecznych jest wyrazem poparcia w sondażach, mimo tak medialnej nagonki w mediach III RP. Niewątpliwy sukces szczytu NATO w Warszawie gdzie Polska osiągnęła swoje zakładane cele, jest pomijany wypowiedzią Obamy o Trybunale Konstytucyjnym. „Jako wasi przyjaciele i sojusznicy wezwaliśmy wszystkie strony, by pracowały wspólnie, aby utrzymać polskie demokratyczne instytucje. To jest właśnie to, co czyni nas demokracjami – nie tylko słowa zapisane w konstytucjach czy fakt, że głosujemy w wyborach – ale te instytucje, na których polegamy każdego dnia, takie jak rządy prawa, niezawisłe sądy i wolna prasa. Wiem, że są to wartości, które są bliskie prezydentowi i które są fundamentem naszego Sojuszu. Chciałbym zapewnić, że NATO będzie trwać z wami ramię w ramię, niezależnie od tego, co się stanie.” – mówił Obama. W tej wypowiedzi jest pewne zaniepokojenie, aczkolwiek nic nad wyraz. Sejm poczynił w tym kierunku już pewne kroki, niemniej nie takie jak chciałby Pan Rzepliński i jego otoczenie. Jestem pewny przyszłości demokracji w Polsce. Szkoda, że prezydent Polski nie zapytał o Sąd Najwyższy w USA. Rządy prawa, niezależna władza sądownicza i wolne media to wartości, na których Polsce bardzo zależy. Te wartości też są zapisane w Traktacie Północnoatlantyckim i liczmy, że rząd USA oraz Kraje Zachodu poradzą sobie z problemami.
W porównaniu do sytuacji kobiet w innych państwach UE, kobiety w Polsce pod względem nietykalności mogą czuć się bardzo bezpiecznie. Zgodnie z raportem Agencji Praw Podstawowych UE (European Union Agency for Fundamental Rights) w naszym kraju jedynie 19 proc. przedstawicielek płci pięknej doświadczyło w ciągu swojego życia przemocy fizycznej lub molestowania seksualnego. Piszę „jedynie” bowiem w postępowej Francji czy Wlk. Brytanii przemocy fizycznej lub seksualnej doświadczyło 44 proc. kobiet, w Holandii – 45 proc., w Szwecji – 46 proc., a w Danii aż 52 proc. kobiet! Bardzo liczę na to, że większa liczba kobiet niż do tej pory się ocknie i zacznie marginalizować wypowiedzi swoich idoli ze szklanego ekranu. Jasno widać różnice między kalifatem islamskim, a Polską, gdzie w tradycji chrześcijańskie kobieta jest szanowana. Niestety, należało by parę feministek wysłać choć na miesiąc do tych krajów arabskich, by docenili sytuacje Polskiej kobiety.

Pozostaje więc nam jedyne rozsądne i racjonalne rozwiązanie – tych ludzi należy w ogóle nie słuchać. Właściwszym dla nich miejscem jest puszcza Białowieska i walka z robakami, gdzie by mogli się wyżywać. Tu nie ma dla nich miejsca, gdyż tylko narodowi szkodzą, a uzurpowanie sobie iż są obrońcami demokracji, to czysta hipokryzja. O tym, że działania konfidenckie i antypolskie przynoszą odmienny od zamierzonego skutek, tzw. opozycja dalej tego nie rozumie. Ale nienawiść do partii rządzącej, do prezydenta mąci resztki rozsądku i podpowiada coraz głupsze i podlejsze pomysły. Wczoraj okazało się ,że „komisarz” lewackiej UE – Bieńkowska spotyka się z szefami obcych sieci hipermarketów, mających sklepy w Polsce, by wspólnie szukać możliwości zablokowania proponowanego przez rząd pani premier Szydło – podatku od sklepów wielkopowierzchniowych. Czyli walczy o to by wpływy podatkowe w Polsce były mniejsze…Dziwne zachowanie, ale przecież przez wiele lat dla lewicowo-liberalnych rządów było to normą że ustawy gospodarcze pozwalały na drenowanie z Polski miliardów euro.

Im się żyło dobrze, a pracownicy że zarabiali grosze i po kilkanaście godzin pracy z niedzielą włącznie, którzy masowo byli zatrudniani na „umowy śmieciowe” wcale im to nie przeszkadzało. Zawsze mogli wyjechać do Niemiec czy Anglii, by mogli korzystać choć z jednego przywileju jakie na dała Unia, to wolność podróżowania po Europie.
Ale, czy tylko o to chodziło przy wejściu do Unii ? Polsko obudź się, czas skończyć z niejasnym układem powiązań elit III RP z dawnym służbami PRL. Nie trzeba mieć zaćmy by to widzieć kim jest obecna opozycja i czyje reprezentuje interesy. Sytuacja jest tak oczywista po ostatnich wydarzeniach, że w ich działaniu nie liczy się Polska racja stanu, tylko wąskiej grupy osób i dawnego układu, gdzie najlepiej w ich interesie Polski naród był sprowadzony do półkolonii. A odsłanianie prawdy i patriotyzmu jest nie normalnością. Dlatego, taki jazgot gdy TVP pokazuje jak rodziło się wejście do NATO czy jaką rolę odegrał w przemianach po wejściu do Unii Lech Kaczyński. Można kogoś nie lubić, niemniej prawdę należy uszanować.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s