Dzisiaj dobitnie widać jak Europie bokiem wychodzi lewicowość !

Tylko ślepcy są zdziwieni tym co obserwujemy obecnie na Zachodzie Europy. Teraźniejszy zamach we Francji, niespokojna Turcja wraz próba przewrotu władzy w tym kraju, są symptomem działań ludzi nieobliczalnych a zarazem dążących do państwa islamskiego. Co musi się wydarzyć w Europie, by Unia zrozumiała swoje błędy względem Turcji jak i uchodźców czy emigrantów którzy na zaproszenie kanclerz Merkel przybyli. Zło płynie nie tylko z radykalnego islamu, ale także jest konsekwencją odrzucenia Boga z życia społecznego w Europie. Nie miejmy złudzeń, zdemoralizowane społeczeństwa przesiąknięte poprawnością polityczną nie są w stanie przyswoić prawdy, nawet pomimo podawanych na tacy faktów które dokonały się w Belgi, Francji, Niemczech i innych krajach. Dalej będą bronić tezy, że imigracja z krajów islamskich jest pozytywnym zjawiskiem, życie według dekalogu jest ograniczaniem swobody człowieka a tam gdzie są rządy prawicowe jest łamanie zasad demokracji. Przy takich założeniach Europa idzie na dno. Ci zindoktrynowani ludzie zauważają problem dopiero wtedy kiedy coś się wydarzy i zacznie to dotyczyć ich samych – ale wówczas się budzą z ręką w nocniku co jest niezwykle bolesne. Europa odrzuciła Boga, teraz zbiera żniwa.
W czasie, gdy politycznie poprawne elity polityczno-medialne kontynentu mydlą oczy społeczeństwu swoją poprawnością polityczną( lewicowo-liberalną ), widzimy jak przez Europę przechodzi fala różnych napięć społecznych. We Francji protest skrajnej lewicy i burdy, tak jak w Niemczech w Berlinie gdzie dewastują centrum miasta i atakują policjantów. Czy to jest ta sprawna demokracja ? Nawet wybory prezydenckie w Austrii trzeba będzie powtórzyć, drugą turę, gdyż nastąpiły nieprawidłowości w czasie głosowania. A Zgromadzenie Parlamentarnego Rady Europy ma obiekcje do stanu demokracji w Polsce. Oto stała się rzecz dziwna, to my Polacy możemy uczyć ich demokracji. W Polsce po wygraniu wyborów prezydenckich i parlamentarnych przez PiS, nagle okazało się, że naruszyliśmy demokrację naszą i europejską gdyż upominamy się o wartości chrześcijańskie. Jak były cyrki przy urnach i podawanych wynikach wyborów wcześniejszych wyborach prezydenckich czy samorządowych, wszystko grało, bo wygrywali Ci co powinni według Unijnych komisarzy.

Demokracja, ludowładztwo, termin określający rodzaj rządów, w którym władza należy do ogółu obywateli danego państwa (greckie demos – lud, kratos – władza). Źródło; encyklopedia. Za kolebkę demokracji uważana jest Grecja. Najważniejszym organem władzy było Zgromadzenie Ludowe, na forum którego każdy obywatel mógł wypowiedzieć się osobiście. Współcześnie istniejące systemy demokratyczne opierają swoje działania na czterech fundamentalnych zasadach: suwerenności narodu, pluralizmu politycznego, trójpodziału władzy oraz nadrzędności prawa w państwie.
Od wielu lat wolność mediów i prawo do zrzeszania się są drastycznie ograniczane w Unii, poprzez wpływy korporacji jak i wielu oligarchom. Naruszana jest wolność religii i wyznania. Asymilacja imigrantów i uchodźców zamiast integrować środowisko w wielu przypadkach pogłębia podziały i powoduje konflikty. Co gorsza, praktyki te nie pozostają bez wpływu na bieg wydarzeń w krajach członkowskich, gdzie kultura chrześcijańska jest odrzucana a nowa praktyka tworzy potencjalne zagrożenie. Dotychczasowa reakcja Unii Europejskiej nie zdołała zahamować tych negatywnych tendencji. Popularne, aczkolwiek jeszcze nie powszechne, staje się przekonanie, że to co władze Unia czynią, jest niezgodne z podstawowymi oczekiwaniami obywateli. Tym samym prowadzi to do braku akceptacji obywateli UE dla efektów w jej funkcjonowaniu, dlatego powstaje pytanie o sens funkcjonowania w tej formule. Jednak, ten głos nie słyszą biurokracji Unijni jak i główni rozgrywający Niemcy i Francja. Otrzeźwieniem powinno być wyjście Wielkiej Brytanii z Unii po przeprowadzonym referendum.

Niestety, można jak we Francji wprowadzić stan wyjątkowy oraz co parę kroków ludzi w mundurach, niemniej to nie uchroni przed fundamentalizmem islamskim i atakami terrorystycznymi. Świat musi odrzucić nienawiść do chrześcijaństwa, czyli się nawrócić oraz nie można działać wbrew naturze, czyli narzucać demokracji krajom islamskim. Do demokracji trzeba dorosnąć, a te społeczeństwa nigdy nie działały w takiej formule. Biorąc tych społeczeństw historię czy tradycji, która trwa od wieków, czy możemy w krótkim czasie zmienić ich mentalność i zwyczaje ? A co zagraża Europie, trwanie przy zapędach feministycznych, które powodują okaleczenie zasad moralno-etycznych zwłaszcza kobiet. Związki partnerskie, homoseksualizm i gender to choroba cywilizacyjna która spowodowana jest grzechem jak i brakiem szacunku do osoby ludzkiej. Jeśli rodzina nie będzie fundamentem to wszystko się rozpadnie. A kto broni rodziny i chrześcijaństwa w Europie ? Tylko Polska i Węgry, dlatego tak są mocno krytykowane, przez lewactwo unijne i zachodnie ,,demokracje”. Dzisiaj jest taki sam bój o chrześcijańską Europę jak 12 września 1683 pod Wiedniem gdzie pod dowództwem króla Jana III Sobieskiego obroniono przed armią Imperium Osmańskiego. Zakończyła się klęską Osmanów, którzy od tej pory przeszli do defensywy i przestali stanowić zagrożenie dla chrześcijańskiej części Europy.

Gdyby nie obecna władza w Polsce pod rządami B Szydło, która jest prorodzinna, prospołeczna, propaństwowa, mogło dojść do napływu ludzi obco nam kulturowo. Jednocześnie Polska dalej byłaby uzależniona od widzimisię Niemiec czy Francji. Obecnie po sukcesie szczytu NATO w Warszawie, jak i pokazaniu iż Polska polityka zagraniczna jest wyrazista, najwięksi tego świata z naszym krajem zaczynają się liczyć. Skończył się czas poprawności względem Niemiec czy Francji. Wreszcie Rząd reprezentuje interesy narodowe i jest aktywnym graczem na unijnej scenie politycznej. Tylko to wszystko boli, tych którzy tak mocno przez 8 lat byli przywiązani do władzy oraz salon lewactwa unijnego. Dzisiaj jak nigdy trzeba modlitwy w intencji ojczyzny oraz tych co sprawują władzę. Powinnyśmy dziękować Bogu, że Polska odradza się gospodarczo jak i kulturowo. Śpiewajmy Te Deum laudamus – Ciebie Boga wysławiamy, za chrześcijański rząd i prezydenta.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s