Nie jestem poprawny polityczne !

Lubię nazywać sprawy po imieniu, więc często nie zgadzam się z narracja informacyjną ,, poprawnie” politycznych osób. Jednocześnie staram się odróżniać fakty od propagandy, bo dzisiaj jeśli się logicznie myśli, można to oddzielić. Trzeba mieć swój rozum, a nie pleść to co podrzucają dziennikarze czy politycy. Z uwagą śledzę wydarzenia polityczne od wielu lat, twardo stąpam po ziemi, dlatego w swoich wpisach jasno wyrażam opinię. W tym ostatnim tygodniu trzy sprawy wywołują moje oburzenie, więc broniąc dobrego imienia Polski, muszę się odnieść.

– Wczoraj wieczorem wszystkie informacje to wydarzenia z Monachium. Zamachowiec, wbrew powtarzanym przez pół nocy kłamstwom, nie był prawicowym radykałem, a Niemieckim muzułmaninem irańskiego pochodzenia. Choć amerykańskie media od wielu godzin – informowały o świadkach jasno zaświadczających o islamskich korzeniach zamachowca, to niemieckie służby przekonywały, że nic nie wiadomo o muzułmańskich źródłach terroryzmu. W istocie, czy był psychicznie chory, czy to na tylko użytek propagandy na chwilę obecną nie wiemy ? W Niemczech panuje dezinformacja na temat islamu, władza wraz z mediami wszystko próbuje wyciszać, jak w noc sylwestrową. Czy rząd Niemiecki boi się przyznać do błędu jaki popełnił z uchodźcami i emigrantami ? Cały świat śle kondolencje do Niemiec, wyrażają ból po zamachu w Monachium, gdzie zostały zamordowane niewinne osoby. Wydawałoby się, że żałoba panuje w całym kraju, czas zadumy i refleksji. Tymczasem w Berlinie przeszła dzisiaj parada gejów, to pokazuje jak chore jest to społeczeństwo. Marsz ,,równości” nic nie ma wspólnego z tolerancją lecz z wynaturzeniem obyczajów, które prowadzą w ślepy zaułek wielu tych ludzi.

– Sejm – na mocy uchwały – ustanawia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP. Chciałoby się powiedzieć, wreszcie. Ofiary zbrodni w latach 1943 – 1945 przez ukraińskich nacjonalistów nie zostały w sposób należyty upamiętnione, a masowe mordy nie zostały nazwane mianem ludobójstwa, gdyż poprzednie sejmy w wolnej Polsce chowały głowę w piasek. Za przyjęciem uchwały zagłosowało 432 posłów, nikt nie był przeciw, 10 osób wstrzymało się od głosu, przeważnie PO i Nowoczesna. Władze Ukrainy nie kryją swojej wściekłości z powodu przyjęcia przez polski parlament uchwały ws. oddania hołdu ofiarom ludobójstwa dokonanego przez nacjonalistów ukraińskich na obywatelach II RP w latach 1943-1945. Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca wyraził nawet oficjalnie ubolewanie, że polskie władze nie przyjęły neobanderowskiej narracji i wygraża konsekwencjami. Grozi, że w odpowiedzi na działania polskiego parlamentu, „ukraińscy politycy słusznie będą udowadniać, że doszło do ludobójstwa Ukraińców ze strony Polaków” W tym momencie widać wyraźnie, jak pojmowane jest pojednanie przez Ukraińców, a mianowicie przyjęcia ukraińskiej narracji historycznej, wybielającej tamte wydarzenia. I co ciekawe, neobanderia żadnych sprzeciwów znosić nie zamierza, co jak na kraj zagrożony przez Rosję i skazany niejako na współpracę z Polską, jest co najmniej zastanawiające. Historii nie można kłamać.

– Skandaliczne oświadczenie wydał przewodniczący Światowego Kongresu Żydów Ronald S. Lauder, który domaga się, aby polscy politycy natychmiast przeprosili za słowa minister Anny Zalewskiej, która zakwestionowała udział Polaków w pogromie kieleckim oraz zbrodni w Jedwabnem, a także za działania Michała Chajewskiego, zbierającego podpisy pod wnioskiem o ekshumację ofiar Jedwabnego. Domaga się również, aby polskie władze uznały, że za obydwie te zbrodnie odpowiadają Polacy. Lauder uznał stanowisko minister Anny Zalewskiej, która wyraziła powątpiewanie co do udziału Polaków w dwóch wspomnianych pogromach Żydów oraz działania prowadzone przez burmistrza Jedwabnego Michała Chajewskiego, usiłującego doprowadzić do wyjaśnienia, kto rzeczywiście stał za zbrodnią jako „niepokojące”. Jego zdaniem jest to „policzek wymierzony w twarz ofiar Holokaustu. Źródło; prawy.pl

Ja czekam kiedy żydzi przeproszą Polski naród, za wiele lat panoszenia się w na tych ziemiach wykorzystując ludzi i czerpiąc ogromne zyski. Po drugie, za działalność w komunistycznych agendach, które mordowały najwybitniejszych Polskiej narodowości obywateli. Przez lata w historiografii polskiej obowiązywał powszechny pogląd, zgodnie z którym teza o nadreprezentacji Żydów w komunistycznym aparacie bezpieczeństwa jest mitem. Gdy jednak podjęto badania nad narodowością kadr “bezpieki” w oparciu o przechowywane w Instytucie Pamięci Narodowej akta osobowe funkcjonariuszy, i opublikowano dane statystyczne, okazało się, że blisko 40 proc. kierowniczych stanowisk Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego zajmowali oficerowie pochodzenia żydowskiego. Wstępujący do UB Żydzi nie ukrywali swego pochodzenia. Po marcu 1968 r. z Polski wyjechali w większości wysokiego szczebla funkcjonariusze partyjni i oficerowie bezpieki. Ze stanowisk i z instancji partyjnych usunął ich Gomułka. Byli ofiarą wewnątrzpartyjnych potyczek. Wypędzono ich więc, ale… z rządu, partii i bezpieki. Byli zatem emigrantami politycznymi. W większości przestępcami, uciekającymi przed wymiarem sprawiedliwości. Marcowy emigrant Stefan Michnik, całkowicie zaprzedany sowieckim okupantom, wydał kilkanaście wyroków śmierci na polskich patriotów. Nigdy nie przeprosił, nigdy nie poniósł za to żadnych konsekwencji, żyje spokojnie w Szwecji i jest „ofiarą polskich antysemickich prześladowań”. Polacy ratowali żydów w czasie okupacji przed Niemcami narażając swoje życie, a czy oni tak by postąpili ? Tak, mamy prawo kwestionować wydarzenia z Jedwabnego czy pogromu Kieleckiego, być może należało by dogłębnie zbadać tło tych zdarzeń, bo nie wierzę, że te wydarzenia były bez przyczyny. A jeśli to zrobili Polacy przy udziale innych, należy ten fakt historyczny odnotować. Nie możemy, my naród narodowości Polskiej dawać się upokarzać żydom, którzy mają wiele większe grzechy niż my.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s