Lewacy i liberałowie w natarciu !

Strategia na utrzymanie przy władzy dotychczasowego układu była niezwykle prosta. Działania polityczne miały zostać wsparte działaniami obywatelskimi, które przekonają wyborców, że jedynie kolejna kadencja Platformy Obywatelskiej i Bronisława Komorowskiego może zagwarantować Polsce stabilizację. Zmobilizowano wszystkie siły i kapitały. Z pomocą pospieszył także miliarder George Soros, który od lat finansuje „oddolne ruchy obywatelskie” w Polsce, by móc w pełni zrealizować swoją globalistyczno-multikulturową wizję świata. Pieniądze płynęły przez Fundację Batorego, która następnie przekazywała fundusze mniejszym organizacjom. Jak się okazuje, córki Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Rzeplińskiego, świadomie lub nieświadomie wpisywały się w ten plan. Obie zasiadały we władzach fundacji prowadzącej portal MamPrawoWiedziec.pl Źródło;wPolityce.pl
Trudno się nie zgodzić z powyższym, aczkolwiek lewicowo – liberalne macki sięgają dalej. Przyczyna, ano właśnie, po 1989 roku w obozie solidarnościowym pod przywództwem ,, Bolka „ zamiast dekomunizacji i lustracji, nastąpiła walka z prawicowymi działaczami. Zrobiono z ludzi prawicowych oszołomów którzy są zacofani w myśleniu, mało tolerancyjni i nie nadążają za nowoczesnym patriotyzmem. Dzisiaj widać jak na dłoni, że fałszywy osąd był po to, by oni mogli upodlić naród.

Nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich, który odbył się w Pałacu Kultury i Nauki, pokazał jak elity III RP są niereformowalne i cyniczne wypowiadają się do demokratycznej władzy. Pokazali kim są naprawdę. Nigdy nie zlustrowani, sterowani przez PZPR, po 1989 roku, nagle z własnej, nie przymuszonej woli stali się demokratami, jak wcześniej bronili komunizmu. Każdy Polak demokrata winien wykluczać ich z życia politycznego, jako ludzi niewiarygodnych i służących własnej sprawie. A Strzembosz, za słowa, że sami się zlustrują powinien ze wstydu zapaść się pod ziemię. Oczywiście środowisko sędziowskie jest także podzielone i są osoby którym przyświecają czyste intencje. Większość tych dziadków ma problem i z obiektywną oceną rzeczywistości. Panoszą się, są bezkarni i nie podlegający krytyce, co wpoili lemingom. Obrzydliwe było granie na zakończenie hymnu UE.

Ryba psuje się od głowy, i to powiedzenie na przykładzie warszawskiego Ratusza i jego kierowniczki Gronkiewicz-Waltz jest tego dobitnym przykładem. Afery, aferki, przekręty i przekręciki na skale idącą w miliardy złotych. Jak Polska długa i szeroka, w rozmaitych gminach, powiatach i samorządowych województwach funkcjonowały i nadal funkcjonują klany o wręcz mafijnych powiązaniach lokalnego biznesu z lokalnymi politykami (od lat zasiedziałymi w lokalnych strukturach władzy) i kręcącymi lody na państwowym groszu (nie ważne czy z europejskiego czy polskiego trzosu pochodzącego). Dzisiaj krzyk , że ABW czy CBA sprawdza urzędy marszałkowskie które są rządzone od 10 lat przez ten sam układ polityczny PO-PSL. I tak długo, dokąd nie znajdzie się ktoś odważny i nie posadzi do więzienia rożnych Tusków, Gronkiewiczów-Waltzów, Burych, Struzików, Abramowiczów, Drzewieckich, Karnowskich i wielu innych z lewicowo – liberalnych, będą kraść i śmiać się społeczeństwu w twarz.
Wiarygodność ostatnich działań Hanny Gronkiewicz-Waltz jest zerowa. Rzekome porządki, jakie właśnie czyni w podległym sobie urzędzie, nie przykryją dwóch faktów: przez lata tolerowanej patologii oraz wzbogacenia się najbliższych pani prezydent na złodziejskiej reprywatyzacji. Najgłośniejsza afera ostatnich tygodni pokazuje jak działa lokalna władza gdzie wspólnie z wymiarem sprawiedliwości idzie pod jednym szyldem.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej, w skład którego wchodzi Solidarność oraz inne organizacje społeczne, katolickie, pracownicze i pracodawców, złożył w Sejmie obywatelski projekt ustawy ograniczającej handel w niedziele. Pod projektem zebrano ponad pół miliona podpisów. Projekt opracował NSZZ „Solidarność”. Według przedstawicieli komitetu pod obrady Sejmu może trafić z początkiem października. Nadszedł wreszcie czas, aby Polacy mogli w spokoju odpoczywać w niedzielę! Nadszedł wreszcie czas, abyśmy jako katolicy mogli w spokoju święcić dzień święty! W mojej ocenie, nie ma najmniejszych wątpliwości – zakaz handlu w niedzielę jest potrzebny. Polakom potrzebny jest odpoczynek od pracy, nie mogą być bezwzględnie wykorzystywani. Tym bardziej cieszy fakt, że zarówno prezydent Andrzej Duda, jak i premier Beata Szydło są w tej kwestii wyjątkowo zgodni i uważają, że zakaz powinien zostać wprowadzony, bo obywatele na niego po prostu zasługują. O potrzebie wolnych niedziel wspominał także przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda podczas ostatnich obchodów rocznicy wydarzeń sierpniowych. Jak mówił, wolne niedziele są potrzebne „dla Boga i dla rodziny”.

Projekt ustawy zakłada jednak kilka wyjątków, analogicznych jak w przypadku dni świątecznych, podczas których handel również jest zabroniony. Przepis nie będzie dotyczył stacji benzynowych, a także małych sklepów pod warunkiem, że za ladą w niedzielę stanie w nich sam właściciel. Już słyszę to wielkie halo, ale mamy państwo świeckie, niedziela jest normalnym dniem. Za pracę w niedzielę jest inny dzień wolny więc nie ma problemu z czasem spędzonym z rodziną. A niedziela jest idealnym dniem na zakupy. Jeśli się ograniczy pracę w niedzielę będą zwolnienia itd. Wielu państwach zachodniej Europy już w sobotę po godz.13 trudno dokonać zakupów i nikt rozsądny nie robi z tego tytułu rabanu. Przecież my chcemy porównywać się z zachodem. Może pozwólmy ludziom by postulat sierpnia roku 1980 został wprowadzony w życie. A tak nawiasem mówiąc to lewicowy rząd Milera wprowadził 40 godzinny tydzień pracy, tym samym wykreślając wolne soboty i niedziele. Czas skończyć z komunizmem i przywrócić godność człowieka.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s