Czy czarny protest w poniedziałek = dzień szatana ?

Jutro w całej Polsce odbędzie się czarny protest przeciwko próbie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. To ma być jednodniowy protest na wzór tego, który miał miejsce 41 lat temu w Islandii. Platformy Obywatelskiej też zachęcają kobiety do wzięcia udziału w czarnym proteście. W sobotę przed Sejmem zorganizowano „czarny protest” przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji w Polsce. Choć w wydarzenie pod nazwą „Żarty się skończyły. Moje ciało, moja sprawa” włączyły się prawie wszystkie siły opozycyjne, frekwencja nie była porywająca. Według policji, w demonstracji uczestniczyło około pięciu tysięcy osób, a zdaniem stołecznego ratusza było ich jeszcze mniej, bo około trzech tysięcy. Wykrzykiwane ze sceny feministyczne i antyrządowe hasła też nie zaskakiwały – było po staremu. Choć może nie do końca. Dwa wystąpienia szczególnie przykuły uwagę mediów.
Poseł Platformy Obywatelskiej, Joanna Mucha, na własnej skórze przekonała się, co myślą o jej ugrupowaniu zgromadzeni przed budynkiem Sejmu. „Gdzie byliście osiem lat” – skandowano podczas wystąpienia Muchy i wybuczano ją. Wszystkich przebiła jednak Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej. Na zakończenie swojego przemówienia zaczęła krzyczeć ze sceny: „Dość dyktatury kobiet!”. Jej kompromitująca wpadka właściwie przyćmiła zgromadzenie.
Źródło;niezależna.pl

Konstytucja RP. Art. 38. Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia. Od którego momentu zaczyna się życie? To chyba nie budzi kontrowersji. To, że życie zaczyna się wraz z zapłodnieniem, jest widoczne również w sztucznie stworzonych warunkach, w probówce. Choćby na tym przykładzie możemy zobaczyć, w jaki sposób zespala się materiał dziedziczny i jak z niego powstaje nowa osoba, nowy człowiek. Zatem, można uważać embrion za ludzki byt? Jeśli tak, to czy prawne i moralne jest przerwanie ciąży? Czy mamy prawo do manipulowania materiałem genetycznym? Rzepliński nawołuje do stosowania konstytucji wprost. Lewactwo się z tym zgadza. Więc w czym problem panie? No chyba, że zamiast rozumu używacie macicy, zgodnie z istotą zapisanych hasłach na transparentach. Coraz częściej jednak odnoszę wrażenie, że w ferworze feministycznego zaślepienia polskie feministki zatraciły prawdziwe, realne problemy życia codziennego kobiet. Ważne są oczywiście równe szanse udziału w polityce, sprawiedliwe zarobki, niemniej liczy się najbardziej rodzina. Nie związki partnerskie bez tradycyjnej rodziny i wartości, bo rychło czeka nas samozagłada. Trzeba przerwać taniec idiotyzmu i powrócić do normalności i świadomości zbudowanej na wartościach chrześcijańskich.

W 1 liście do Koryntian Św. Paweł przypomina, ,, Chcę zaś, żebyście wiedzieli, że głową każdego męża jest Chrystus, głową zaś niewiasty mąż, a głową Chrystusa Bóg”. Źle się dzieje gdy próbujemy tworzyć nowy ład społeczny. Propozycja komitetu „Stop Aborcji” zakłada pełną ochronę życia dzieci poczętych bez żadnych wyjątków. Dodatkowo wprowadza kary pozbawienia wolności za dokonanie aborcji. Jest to zgodne z zapisami konstytucji, gdzie to potwierdza nawet przeciwnik PiS. Według prof. Andrzeja Zolla kodeks karny powinien bronić życia, a nie ciąży. – Uznajemy, że ciąża nie jest dobrem prawnym, które należałoby chronić. Dobrem prawnym jest życie dziecka i w związku z tym proponujemy inny zapis: „kto pozbawia życia dziecko niezdolne do samodzielnego życia poza organizmem matki podlega karze” – powiedział prawnik w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy. Jednocześnie ten szum jaki podnoszą lewackie ruchy razem z liberałami i celebrytami, pokazuje jak zło i głupota chce zapanować na Polską. Potwierdzam, to co słyszałem w wypowiedzi jednej feministki w telewizji, ,,że kobieta nie krowa”, dlatego nie powinna dokonywać aborcji i panować nad uczuciami.

Debata w PE o aborcji w Polsce, to strach przed normalnością i ochroną godności człowieka ? Walka zła z dobrem się rozpoczęła na dobre. Parlamencie Europejskim przez cały czas promuje dokumenty o ideologię gender, jak i m.in. zalegalizowanie aborcji w całej Europie i pedagogiki seksualnej dla dzieci. Niestety kobiety stoją na czele gender i są wspierane przez lobby homoseksualne. Dlatego nie dajmy się ogłupiać, bo świat nie stoi tylko na d….e , lecz są inne ważniejsze wartości. Zobaczmy ile rodzin odwiedza sanktuaria w Polsce, jak choćby Jana Góra, gdzie tysiące rodzin szuka bliskości z Maryją, opiekunką rodzin. Wiec promujmy wartości życia, a nie śmierci i nie ulegajmy propagandzie słusznego nurtu mediów oraz nieprzychylnych Polsce ośrodkom o zabarwieniu ideologii Leninowskiej. Formalnie to co proponuje lewactwo, nie jest zgodne z konstytucją Polski, jak i ten niby zawarty kompromis. Może by wypowiedział się TK.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s