Akt intronizacji Jezusa Króla.

Jak to wszystko zmienia się na naszych oczach, jeszcze, cztery, trzy lata temu nie uwierzylibyśmy, gdyby ktoś nam powiedział, że Episkopat Polski będzie popierał ogólnopolski Akt Intronizacji Jezusa Króla w Polsce. Że będzie wyznaczona specjalna Komisja Konferencji Episkopatu Polski w tej sprawie, która przyjmie datę Aktu w 1050 rocznicę chrztu Polski. Przecież to ponad trzy lata temu ukazał się List Episkopatu „O królowaniu Jezusa Chrystusa”, w którym całkowicie zanegowano to dzieło. Wydawało się wówczas, że zostało ono na lata pogrzebane, a tymczasem Pan Bóg czyni cuda. Gdy pisałem o intronizacji Chrystusa na Króla Polski na tym blogu, wielu ostrzegało mnie bym się nie wychylam bo mam syna w seminarium. A dzisiaj jestem ciekam, czy Ci duchowni dostali olśnienia, jak Pan Bóg uczynił z Szawła – Pawła ?. Jeszcze w 2015 roku gdyby nawet episkopat chcą, to była taka władza państwowa która nie była godna do dokonania tego aktu. Intronizacja ma się dokonać w obecności całego Episkopatu Polski i rządu. I, według mnie, przychodzi teraz ten czas, bo przecież wybór prezydenta czy zwycięstwa prawicy to jest Boży cud i dar dla narodu, gdzie wielu modli za pośrednictwem Maryi, poprzez krucjatę różańcową w intencji ojczyzny. Modlitwa mam wielką siłę.
Zgodnie z zapowiedzią, akt intronizacyjny będzie odczytany w Krakowie-Łagiewnikach 19 listopada 2016 roku, w przededniu uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W kwietniu br. został zatwierdzony Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Przyjęcie panowania Jezusa Chrystusa ma być z założenia aktem wiary narodu. Celem tego aktu nie jest zapewnienie doczesnej władzy czy dostatku, ale poddanie osobistego, rodzinnego i narodowego życia Chrystusowi i życie według praw Bożych. Akt ten powinien wpłynąć na rzeczywistość doczesną, ale nie może stanowić nadużycia Najświętszego Imienia Jezusa do osiągania celów doczesnych. Jest wyrazem posłuszeństwa Bogu, czyli odpowiedzią człowieczej miłości na Miłość Bożą, jest też aktem sprawiedliwości, czyli oddaniem Bogu tego, co Jemu należne. W objawieniach udzielonych S.B. Rozalii Celakównie zostało wyjaśnione, że żądana Intronizacja ma być dokonana przez władze duchowne i państwowe, i przez cały Naród.
Ma pociągnąć za sobą głęboką odnowę życia duchowego naszego społeczeństwa, a także w życiu państwa ma polegać na uszanowaniu praw Bożych i na zaprowadzeniu rządów w prawdzie i sprawiedliwości. Pan Jezus zapewnił Rozalię Celakównę, że za przykładem Polski pójdą inne narody i w ten sposób wiele z nich się ocali od nadchodzącej na cały świat zagłady. Więc dzisiaj diabeł poprzez lewackie i feministyczne ruchy próbuje mieszać, choćby w sprawie aborcji, żeby do tej intronizacji nie dopuścić. Trzeba nam dużo modlitwy w narodzie, mocy Ducha Świętego, aby ta intronizacja nie skończyła się na jednorazowym akcie. Przemiana musi się dokonać w naszych sercach.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s