Czas przystąpić do ofensywy.

Jest przysłowie, historia toczy się kołem, czyli nic nie jest wiecznego, dlatego nie można sobie pozwolić na cofanie się pod wpływem sił liberalno- komunistycznych, lecz przejść do ofensywy. Najlepszą obroną jest atak, dlatego należy pokazać poparcie dla Rządu, poprzez takie same uliczne demonstracje. Obecnie nastąpiła kulminacja obłudnych działań elit III RP. Wszelkie zmiany gospodarcze i społeczne są oprotestowywane, nie ważne czy są dobre czy złe. Dzisiaj nie ma możliwości porozumienia się z opozycją, gdyż ta uzurpowała sobie, że Polska ma być lewacka oraz ładnie prezentująca się na salonach w Brukseli. Więc krzyczą, gdy Rząd prawicy robi coś dobrego dla Polski i rodziny. Pytanie, dlaczego my siedzimy cicho, gdy głupota ma pakt z diabłem i próbuje nam wmawiać jak ma wyglądać chrześcijańska Polska. Siedzenie na zadku, spowoduje zahamowanie przemian, a przez o to im chodzi.

Zdecydowana większość Polek sprzeciwia się aborcji, ze względów społecznych i aborcji na życzenie – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. IBRiS zadał Polkom pytanie precyzyjnie opisujące treść projektu „Stop aborcji”: „Czy popiera Pani całkowity zakaz aborcji, z zachowaniem możliwości ratowania życia matki, jeśli jest zagrożone?” Twierdząco odpowiedziało 48,7 proc. badanych kobiet, co po odliczeniu odsetka niezdecydowanych oznacza poparcie 50,7 proc respondentek. Także na pytanie „Czy popiera Pani pełną ochronę życia ludzkiego od momentu poczęcia?” twierdzącej odpowiedzi udzieliła większość respondentek – 53,8 proc. Źródło: ordoiuris.pl

Co się stało, teraz trudno odwrócić, jeśli idzie o rynek medialny w Polsce. Dzisiaj to media kreują wizerunek, i wpływają na widza jak się ma zachowywać. Niestety, większość nie rozumie przekazu medialnego i manipulacji widzem. Z danych publikowanych przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że trzema największymi wydawcami prasy w Polsce są należące do Niemców wydawnictwa: Bauer, Ringier Axel Springer Polska oraz Polska Press Grupa. Na czwartym miejscu uplasowała się Agora (wydawca Gazety Wyborczej). Wspomniane wydawnictwa mają pozycję dominującą na polskim rynku prasy. Z ich inicjatywy ukazuje się 3/4 wszystkich drukowanych w naszym kraju egzemplarzy gazet i magazynów. Gdy weźmiemy do tego kto ma stacje telewizyjne czy Internet, nie może nas dziwić komu zależy na mieszaniu w Polsce, często naiwnym metodami. Bój się toczy, jaka będzie Polska, chrześcijańska czy ateistyczna ? wolna i niezależna, czy na pasku unijnych instytucji ?

Niemniej do wszystkiego trzeba mieć narzędzie. I tym narzędziem stały się Panie protestujące za aborcją czy nauczyciele którzy nie chcą zmian, gdyż jest im dobrze w tej formule, tylko chcieli by dużo zarabiać. Czy Związek Nauczycielstwa Polskiego (ZNP) zawsze będzie „przeciwko” wszelkim reformom, czy tylko wtedy, gdy u władzy są określeni ludzie? Warto przypomnieć, że w 1999 roku grono nauczycielskie protestowało wobec planów wprowadzenia gimnazjów. Grono nauczycielskie znowu wyszło na ulice protestować… Zaiste pokrętna logika. Czy będzie reforma czy nie, w wyniku niżu demograficznego potrzeba jest mniej nauczycieli. Czas to zrozumieć. A ten,, czarny protest” zorganizowany przez kobiety, ubrane w żałobne stroje, jest oznaką pokuty za utracone potomstwo. „Czarne stroje były dla mnie żałobą po zabitych dzieciach”. Aktorka Ewa Ziętek o „Czarnym Proteście”
Bardzo ciekawą tezę przedstawia Pan M. Ryba, którą ja od wielu miesięcy głoszę. Więc pozwolę sobie ją zaprezentować.

Prof. Mieczysław Ryby: Wielokrotnie powtarzałem, że obecny w Polsce spór nie jest wyłącznie sporem taktyczno-politycznym. Jest to głęboki spór kulturowo-cywilizacyjny, a polityka jest jednym z aspektów, w którym on się ujawnia. Mogliśmy ostatnio zapoznać się z informacją dotyczącą ochrony życia w takich krajach jak m.in. Holandia, gdzie aborcja i eutanazja dostępne są na życzenie. Z eutanazji korzystają tam osoby, które są przekonane, że ich życie jest wypełnione, nie rzadko są to osoby w stanie depresyjnym. Przypomnijmy, że Jan Paweł II określał te zmagania mianem rywalizacji cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. Jest to spór, który przebiega przez całą Europę i dotyka on podstaw kultury europejskiej. Oczywiście, że reakcje, które obserwujemy są natury taktyczno-politycznej. Środowiska liberalno-lewicowe zwąchały okazję i zauważyły, że na kwestii aborcji mogą zbić pewien kapitał polityczny, twierdząc, że protesty kobiet przyparły rząd do ściany i w związku z tym należy nadal napierać.
Źródło;wPolityce.pl

Na naszych oczach widać jak toczy się walka z różnymi aferami, gdzie przez wiele lat było przyzwolenie na okradanie Polskiego podatnika w imię prawa. Reprywatyzacja w Warszawie czy afery w zbrojeniówce, to tylko niewielki fragment, a tego jest dużo więcej. Aczkolwiek tu jest istotne, by wymiar sprawiedliwości uwolnić od wszelkiej korupcji i dokonać przeglądu kadr. Dobra zmiana musi nabrać rozpędu, gdyż potrzebna jest w wielu wymiarach, od gospodarczych, społecznych oraz poczucia bezpieczeństwa.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s