Platformiana komisja absurdu !

Platforma Obywatelska powołała parlamentarny zespół zbadania „przypadków manipulowania przyczynami katastrofy smoleńskiej. Jednak jak życie pokazuje, to PO ciągle mija się z prawdą w sprawie smoleńska i w ciemno wierzyła stronie rosyjskiej. Taka postawa władz tej partii, gdzie nie dopilnowano istotnych czynności, powinna być uznana za antypolskie działanie, wskazuje wyraźne na niedbalstwo i być może celowe zaniechanie wyjaśnienia tej sprawy. Wszystko świadczy, za ta komisja ma na celu prowadzić dezinformacje, tak by zamaskować swoje niekompetencje i bronić oderwanego od rzeczywistości raportu Milera. Rząd Tuska nie postarał się o przestrzeganie procedur, które obowiązują przy takich katastrofach – nie ogrodzono terenu, nie zgromadzono wszystkich szczątków samolotu i ludzkich, nie przeprowadzono badań, nie zwrócono Polsce wraku i czarnych skrzynek…

Należy powiedzieć, że niewykonanie zaraz po katastrofie przez polską prokuraturę sekcji zwłok i nie dokonanie oględzin ciał było zdecydowanie działaniem sprzecznym z prawem i sprzecznym z interesem tego postępowania. Oddanie obcemu państwu tak kluczowej czynności śledztwa, wbrew prawu posługiwanie się międzynarodową pomocą prawną, nie mogło być traktowane jako równowartościowy substytut tych działań, do których prokuraturę obligowało polskie prawo, jak wykonanie w Polsce sekcji i oględzin ciał ofiar katastrofy. –Oskarżono mnie o lądowanie przy podstawie 60 m i widzialności poniżej 1000 m. Teraz sami Państwo mogą zobaczyć jak wyglądało to naprawdę 🙂 Może to da do myślenia tym co bezkrytycznie przyjmują informacje podawane przez Laska i innych jego pokroju próbujący gloryfikować raport Millera i pomieszać innych – pisze na swoim profilu FB porucznik Artur Wosztyl, dowódca Jaka 40, który lądował w Smoleńsku przed TU-154.

Nie ma takiej rzeczy, w którą by ludzie nie uwierzyli. Wiele milionów Polaków w dalszym ciągu jest przekonanych o tym, że rządowy Tupolew lecąc z prędkością 260 km/h, opadając mniej niż 6 m/s, złamał skrzydło o brzozę na wysokości ok. 6 metrów, po czym nagle zaczął się wzbijać, zrobił półbeczkę, uderzył w podmokły grunt pod małym kątem i roztrzaskał się jak kryształowy wazon na dziesiątki tysięcy kawałków. Taki obraz przedstawiają oficjalne raporty. Polacy w ten opis uwierzyli, uznali go za pewnik, a każdego kto zgłasza najmniejsze choćby wątpliwości odsądza się od czci i wiary. Jeśli odrzucić polityczny jazgot, dezinformacje i manipulacje, które towarzyszą nam od tragicznego poranka 10 kwietnia 2010 roku, oceniając na chłodno, bez emocji, to nie ma żadnych, absolutnie żadnych podstaw, by uznać sprawę katastrofy smoleńskiej za wyjaśnioną. Jakim cudem dwa ciała, które noszą ślady poparzeń znaleziono daleko od strefy pożarów? Dlaczego komisja Millera nie wyjaśniła tej kwestii? Ba, nawet nie próbowała, uznając tę sprawę za nieważną, bo nie pasującą do oficjalnej wersji. A sprawa szczątków śp. gen. Kwiatkowskiego, które odnaleziono w… 8 sektorach? To oczywiście tylko parę pytań i wątpliwości, które oczekują wyjaśnień.
Źródło; :www.tysol.pl

Zawsze powiadam; że na złodzieju czapka gore, tak samo jest z Platformą Obywatelską, która zaplątała się w swoje sidła, gdyż ich narracja ma znamiona kłamstwa, a nie idąc za prawdą. To tylko tak postępują ludzie bez idei, bez honoru, gdzie liczy się swoje ego i bycie na topie za wszelką cenę. A jak wiadomo, L Kaczyński był solą w ich oku, bo myślał o Polsce i polakach.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s